Tüm borsalar

BtcTurk Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde BtcTurk toplam 66.868 arbitraj fırsatında yer aldı: 14.750 kez ucuz taraf, 52.118 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı HTX ile paylaştı.

Fırsat

66.868

Son 30 gün

Ucuz taraf

14.750

Pahalı taraf

52.118

Eşleşen borsa

13

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
HTX61.08810.63250.4561.28%
Upbit2.4702.438321.13%
CoinTR1.1751.106691.05%
Binance5801114691.24%
Bybit419573621.22%
KuCoin3342001341.57%
MEXC249591901.41%
OKX225781471.40%
Kraken126131131.07%
Binancetr6614521.10%
Paribu5621351.21%
Coinbase487411.55%
Okxtr3214180.94%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
OP/USDT44.113131.25%17.77%
HBAR/USDT7.76681.55%55.72%
NEAR/USDT5.395181.32%22.31%
XLM/USDT1.55571.01%11.26%
ARB/USDT1.474140.91%5.73%
TRX/USDT1.071131.35%11.61%
FIL/USDT776151.06%8.04%
XRP/USDT692121.08%28.25%
UNI/USDT53091.02%2.13%
LTC/USDT518121.00%5.50%
ADA/USDT503111.06%23.83%
AVAX/USDT455111.08%6.02%
DOT/USDT364201.64%9.82%
LINK/USDT289141.06%3.57%
DOGE/USDT248191.19%7.27%
ETH/USDT211110.96%2.47%
ETC/USDT194101.15%2.96%
SHIB/USDT158130.90%1.58%
APT/USDT129141.21%6.37%
ATOM/USDT9191.00%2.91%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.