Tüm borsalar

Upbit Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde Upbit toplam 34.673 arbitraj fırsatında yer aldı: 1.427 kez ucuz taraf, 33.246 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı HTX ile paylaştı.

Fırsat

34.673

Son 30 gün

Ucuz taraf

1.427

Pahalı taraf

33.246

Eşleşen borsa

12

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
HTX10.16613910.0271.09%
Bybit3.506823.4241.11%
Binance3.361503.3111.17%
OKX3.360893.2711.09%
KuCoin3.3581193.2391.10%
MEXC2.900462.8541.16%
BtcTurk2.470322.4381.13%
Coinbase2.039252.0141.05%
CoinTR1.7758029731.10%
Kraken1.027369911.18%
Okxtr46964631.20%
Paribu24212411.28%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
XLM/USDT8.013160.97%11.38%
NEAR/USDT6.225181.18%22.42%
ADA/USDT4.148131.03%23.94%
UNI/USDT3.818161.02%2.45%
BCH/USDT2.405151.21%11.71%
DOGE/USDT2.375231.26%7.34%
ETC/USDT1.956141.03%3.12%
FIL/USDT1.61681.10%8.04%
XRP/USDT1.244141.25%28.26%
TRX/USDT1.074131.74%11.35%
OP/USDT78231.30%2.92%
SOL/USDT697131.19%3.57%
ETH/USDT306151.01%2.31%
BTC/USDT1490.74%1.00%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.