Tüm borsalar

KuCoin Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde KuCoin toplam 72.128 arbitraj fırsatında yer aldı: 19.266 kez ucuz taraf, 52.862 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı HTX ile paylaştı.

Fırsat

72.128

Son 30 gün

Ucuz taraf

19.266

Pahalı taraf

52.862

Eşleşen borsa

12

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
HTX65.54914.07351.4761.26%
Upbit3.3583.2391191.10%
CoinTR1.5981.549490.98%
BtcTurk3341342001.57%
Bybit325133121.19%
Binance3221052171.70%
OKX265761891.31%
MEXC239561831.56%
Kraken123131100.85%
Okxtr6150.78%
Paribu5501.93%
Coinbase4221.03%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
OP/USDT44.511101.25%17.86%
HBAR/USDT9.14281.48%55.90%
NEAR/USDT5.604171.30%22.36%
XLM/USDT2.11170.98%11.37%
TRX/USDT1.642131.47%11.80%
ARB/USDT1.538110.92%5.66%
DOT/USDT1.014150.90%9.81%
XRP/USDT890101.05%28.24%
ADA/USDT76281.02%23.89%
LTC/USDT67880.96%5.55%
AVAX/USDT637151.07%6.06%
UNI/USDT578101.00%2.27%
FIL/USDT536131.08%7.74%
ATOM/USDT35060.98%3.23%
APT/USDT326111.06%7.47%
BCH/USDT32371.20%11.68%
ETC/USDT298101.08%3.08%
DOGE/USDT283131.17%7.30%
SHIB/USDT26660.93%2.11%
ETH/USDT23350.99%2.51%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.