Tüm borsalar

Binance Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde Binance toplam 72.037 arbitraj fırsatında yer aldı: 20.745 kez ucuz taraf, 51.292 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı HTX ile paylaştı.

Fırsat

72.037

Son 30 gün

Ucuz taraf

20.745

Pahalı taraf

51.292

Eşleşen borsa

12

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
HTX64.33414.07650.2581.26%
Upbit3.3613.311501.17%
CoinTR1.5101.426841.00%
Bybit6614502110.95%
MEXC6295081210.99%
BtcTurk5804691111.24%
KuCoin3222171051.70%
OKX2841681161.35%
Kraken152291230.98%
Okxtr10246561.20%
Coinbase7130411.16%
Paribu3115161.19%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
OP/USDT43.814151.26%17.86%
HBAR/USDT9.311121.43%55.94%
NEAR/USDT5.527181.28%22.36%
XLM/USDT2.108150.98%11.37%
TRX/USDT1.92181.32%11.80%
ARB/USDT1.533140.92%5.73%
DOT/USDT957200.98%9.71%
XRP/USDT874221.06%28.26%
ADA/USDT732231.08%23.89%
AVAX/USDT706221.08%6.05%
LTC/USDT641180.99%5.53%
FIL/USDT545151.12%7.81%
UNI/USDT51691.04%2.45%
APT/USDT420141.08%7.50%
ATOM/USDT37790.99%3.34%
BCH/USDT375161.19%11.66%
DOGE/USDT345241.21%7.34%
ETC/USDT29061.08%2.82%
ETH/USDT255141.00%2.52%
SHIB/USDT253160.96%2.28%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.