Tüm borsalar

Bybit Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde Bybit toplam 72.167 arbitraj fırsatında yer aldı: 20.957 kez ucuz taraf, 51.210 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı HTX ile paylaştı.

Fırsat

72.167

Son 30 gün

Ucuz taraf

20.957

Pahalı taraf

51.210

Eşleşen borsa

12

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
HTX64.66414.37650.2881.25%
Upbit3.5063.424821.11%
CoinTR1.6911.628630.96%
Binance6612114500.95%
OKX480423570.87%
BtcTurk419362571.22%
KuCoin325312131.19%
MEXC2751731021.07%
Kraken10819890.88%
Okxtr171160.77%
Coinbase131030.94%
Paribu8801.47%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
OP/USDT43.402101.24%17.93%
HBAR/USDT9.47481.46%55.83%
NEAR/USDT5.590181.31%22.39%
TRX/USDT2.143131.08%11.74%
XLM/USDT2.11470.97%11.37%
ARB/USDT1.579130.93%5.72%
DOT/USDT995180.93%9.82%
XRP/USDT862101.02%28.25%
ADA/USDT795111.01%23.94%
AVAX/USDT648101.06%6.05%
LTC/USDT619110.97%5.55%
FIL/USDT614151.08%7.77%
UNI/USDT566131.01%2.39%
BCH/USDT41781.16%11.71%
ATOM/USDT372100.98%3.23%
APT/USDT364111.05%7.45%
DOGE/USDT322161.13%7.31%
ETC/USDT30071.06%3.12%
SHIB/USDT28070.93%2.20%
ETH/USDT27670.97%2.53%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.