Tüm borsalar

OKX Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde OKX toplam 70.997 arbitraj fırsatında yer aldı: 19.947 kez ucuz taraf, 51.050 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı HTX ile paylaştı.

Fırsat

70.997

Son 30 gün

Ucuz taraf

19.947

Pahalı taraf

51.050

Eşleşen borsa

12

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
HTX64.32214.42849.8941.25%
Upbit3.3603.271891.09%
CoinTR1.6801.620600.96%
Bybit480574230.87%
Binance2841161681.35%
KuCoin265189761.31%
MEXC261841771.12%
BtcTurk225147781.40%
Kraken9717800.89%
Okxtr11740.72%
Paribu8801.46%
Coinbase4311.15%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
OP/USDT42.814101.24%17.91%
HBAR/USDT9.56281.45%55.87%
NEAR/USDT5.544171.31%22.36%
XLM/USDT2.25570.96%11.38%
ARB/USDT1.643120.94%5.74%
TRX/USDT1.468131.15%11.76%
DOT/USDT1.062140.91%9.81%
XRP/USDT927111.02%28.24%
ADA/USDT741111.02%23.89%
LTC/USDT62780.97%5.53%
AVAX/USDT61791.08%6.06%
FIL/USDT558141.10%7.81%
UNI/USDT516111.02%2.35%
BCH/USDT41281.14%11.66%
ATOM/USDT35870.96%3.23%
APT/USDT346111.06%7.50%
ETC/USDT31081.04%2.96%
DOGE/USDT286131.18%7.34%
ETH/USDT28360.96%2.52%
SHIB/USDT26570.93%2.28%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.