Tüm borsalar

CoinTR Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde CoinTR toplam 20.026 arbitraj fırsatında yer aldı: 4.032 kez ucuz taraf, 15.994 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı HTX ile paylaştı.

Fırsat

20.026

Son 30 gün

Ucuz taraf

4.032

Pahalı taraf

15.994

Eşleşen borsa

12

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
HTX5.0842.5432.5411.08%
Upbit1.7759738021.10%
Kraken1.740611.6790.97%
Bybit1.691631.6280.96%
OKX1.680601.6200.96%
KuCoin1.598491.5490.98%
Binance1.510841.4261.00%
MEXC1.508601.4480.96%
Coinbase1.491381.4530.97%
BtcTurk1.175691.1061.05%
Paribu438204181.14%
Okxtr336123241.09%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
XRP/USDT7.821241.03%26.57%
ADA/USDT3.145210.96%23.83%
ETH/USDT2.589230.97%2.53%
AVAX/USDT1.774170.90%5.92%
OP/USDT1.320161.46%15.31%
DOT/USDT724140.92%9.71%
ARB/USDT683140.85%5.47%
UNI/USDT441101.01%2.17%
LTC/USDT38881.03%5.43%
FIL/USDT317141.18%7.56%
ATOM/USDT28390.92%3.23%
DOGE/USDT24781.18%7.31%
LINK/USDT184180.91%3.28%
SOL/USDT5031.19%3.45%
BTC/USDT48180.61%0.84%
POL/USDT1224.24%15.32%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.