Tüm borsalar

MEXC Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde MEXC toplam 68.731 arbitraj fırsatında yer aldı: 18.302 kez ucuz taraf, 50.429 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı HTX ile paylaştı.

Fırsat

68.731

Son 30 gün

Ucuz taraf

18.302

Pahalı taraf

50.429

Eşleşen borsa

12

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
HTX62.55013.21049.3401.26%
Upbit2.9002.854461.16%
CoinTR1.5081.448600.96%
Binance6291215080.99%
Bybit2751021731.07%
OKX261177841.12%
BtcTurk249190591.41%
KuCoin239183561.56%
Kraken9614820.88%
Coinbase120121.01%
Okxtr9091.06%
Paribu3302.49%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
OP/USDT42.990121.24%17.86%
HBAR/USDT8.59681.49%55.92%
NEAR/USDT5.396161.32%22.36%
XLM/USDT2.027100.98%11.37%
TRX/USDT1.499131.27%11.70%
ARB/USDT1.430140.93%5.73%
XRP/USDT894151.00%28.24%
DOT/USDT846170.91%9.78%
ADA/USDT577121.06%23.89%
LTC/USDT57170.98%5.51%
AVAX/USDT55891.07%6.03%
FIL/USDT489151.13%7.77%
UNI/USDT486111.02%2.21%
ATOM/USDT35070.98%3.34%
APT/USDT329101.06%7.50%
BCH/USDT31781.23%11.66%
SHIB/USDT26960.92%2.00%
DOGE/USDT247141.20%7.34%
ETH/USDT23840.97%2.42%
ETC/USDT23471.07%2.82%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.