Tüm borsalar

HTX Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde HTX toplam 454.230 arbitraj fırsatında yer aldı: 363.063 kez ucuz taraf, 91.167 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı KuCoin ile paylaştı.

Fırsat

454.230

Son 30 gün

Ucuz taraf

363.063

Pahalı taraf

91.167

Eşleşen borsa

12

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
KuCoin65.54951.47614.0731.26%
Bybit64.66650.29014.3761.25%
Binance64.33650.26014.0761.26%
OKX64.32249.89414.4281.25%
MEXC62.55049.34013.2101.26%
BtcTurk61.09050.45810.6321.28%
Coinbase50.62947.7352.8941.24%
Upbit10.16610.0271391.09%
CoinTR5.0842.5412.5431.08%
Kraken2.459872.3720.95%
Okxtr1.9163561.5601.08%
Paribu1.4635998641.68%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
OP/USDT307.790201.25%17.93%
HBAR/USDT53.749121.48%55.94%
NEAR/USDT37.500181.35%22.42%
XLM/USDT11.928160.93%11.14%
ARB/USDT9.157150.93%5.74%
DOT/USDT7.984190.91%9.62%
LTC/USDT4.674120.98%5.55%
AVAX/USDT4.568151.12%5.95%
FIL/USDT2.881151.06%7.68%
ATOM/USDT2.370180.96%3.34%
ADA/USDT2.021230.92%23.91%
TRX/USDT1.777141.22%11.67%
APT/USDT1.709141.06%7.50%
SHIB/USDT1.67290.91%1.66%
BCH/USDT1.072151.01%11.66%
XRP/USDT618151.10%28.14%
UNI/USDT52990.96%2.10%
ETC/USDT508140.91%2.50%
AAVE/USDT30890.89%1.76%
LINK/USDT293150.95%3.49%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.