Tüm borsalar

Binancetr Arbitraj İstatistikleri

Son 30 günde Binancetr toplam 94 arbitraj fırsatında yer aldı: 75 kez ucuz taraf, 19 kez pahalı taraf oldu. En çok fırsatı BtcTurk ile paylaştı.

Fırsat

94

Son 30 gün

Ucuz taraf

75

Pahalı taraf

19

Eşleşen borsa

2

Eşleşen borsalar
BorsaFırsatBurada ucuzBurada pahalıOrt. fark
BtcTurk6652141.10%
Paribu282351.50%
En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
DOT/TRY2730.90%2.03%
NEAR/TRY2741.14%3.55%
ADA/TRY721.14%1.45%
SHIB/TRY532.38%7.09%
AVAX/TRY410.68%0.91%
BTC/TRY423.78%7.00%
HBAR/TRY321.03%1.22%
SUI/TRY321.12%1.20%
LINK/TRY221.32%1.36%
DOGE/TRY211.15%1.41%
LTC/TRY220.81%0.86%
AAVE/TRY211.05%1.24%
WLFI/TRY111.49%1.49%
APT/TRY110.60%0.60%
XRP/TRY111.27%1.27%
ETH/TRY110.53%0.53%
SOL/TRY111.87%1.87%
XLM/TRY110.51%0.51%

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.