Tüm raporlar

Eylül 2026 Kripto Arbitraj Raporu

Eylül 2026 ayında 38.133 arbitraj fırsatı kaydettik. En yüksek fiyat farkı 8.70% oldu ve en yoğun parite HBAR/USDT idi.

Fırsat

38.133

En yüksek fark

8.70%

Parite

20

En yoğun parite

HBAR/USDT

En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
HBAR/USDT19.241421.05%8.70%
XRP/USDT6.098340.81%2.20%
ETH/USDT3.150330.72%1.84%
APT/USDT2.656370.89%6.24%
ADA/USDT1.931460.81%2.16%
NEAR/USDT1.256650.80%2.43%
XLM/USDT1.205310.88%5.40%
SUI/USDT387290.88%3.46%
DOGE/USDT386240.69%1.14%
AVAX/USDT319480.76%1.38%
SOL/USDT315240.71%1.41%
LINK/USDT257470.99%2.87%
BCH/USDT245460.87%1.83%
DOT/USDT234340.73%1.67%
HBAR/TRY14220.91%2.81%
LTC/USDT8190.76%0.92%
AAVE/USDT78400.73%0.99%
DOGE/TRY3930.80%1.39%
BTC/USDT30281.37%2.06%
TRX/USDT2591.37%1.86%
En yoğun rotalar
PariteAlış borsasıSatış borsasıFırsatOrt. farkEn yüksek farkOrt. süre
HBAR/USDTBinanceHTX1.6940.90%4.57%12.9 s
HBAR/USDTOKXHTX1.6650.91%4.60%13.0 s
HBAR/USDTBybitHTX1.6270.91%4.52%13.2 s
HBAR/USDTKuCoinHTX1.6260.91%4.55%13.2 s
HBAR/USDTMEXCHTX1.6240.92%6.21%13.1 s
HBAR/USDTHTXBtcTurk1.6211.19%8.70%26.1 s
HBAR/USDTHTXMEXC1.6151.17%4.36%25.2 s
HBAR/USDTHTXKuCoin1.4911.20%4.03%28.8 s
HBAR/USDTHTXBybit1.4791.20%4.02%28.4 s
HBAR/USDTHTXBinance1.4591.21%4.45%29.1 s
HBAR/USDTHTXOKX1.4571.21%4.09%28.9 s
HBAR/USDTBtcTurkHTX1.4000.92%4.39%14.5 s
XRP/USDTKrakenCoinTR5350.81%2.11%2.7 min
XRP/USDTOKXCoinTR5340.80%2.19%2.7 min
XRP/USDTOkxtrCoinTR5290.80%2.19%2.7 min
XRP/USDTMEXCCoinTR5190.79%2.18%2.7 min
XRP/USDTParibuCoinTR5060.87%2.12%1.1 min
XRP/USDTKuCoinCoinTR4990.82%2.11%2.9 min
XRP/USDTBybitCoinTR4660.81%2.20%3.1 min
XRP/USDTBinanceCoinTR4580.82%2.15%3.2 min

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.