Tüm raporlar

Ekim 2026 Kripto Arbitraj Raporu

Ekim 2026 ayında 500.640 arbitraj fırsatı kaydettik. En yüksek fiyat farkı 55.94% oldu ve en yoğun parite OP/USDT idi.

Fırsat

500.640

En yüksek fark

55.94%

Parite

20

En yoğun parite

OP/USDT

En yoğun pariteler
PariteFırsatRotaOrt. farkEn yüksek fark
OP/USDT308.163591.25%17.93%
HBAR/USDT54.120321.49%55.94%
NEAR/USDT41.318841.32%22.42%
XLM/USDT17.107450.96%11.38%
ARB/USDT9.519540.92%5.74%
XRP/USDT9.270911.04%28.26%
DOT/USDT8.420870.93%9.82%
ADA/USDT7.595861.00%23.94%
TRX/USDT6.338511.30%11.80%
AVAX/USDT6.064731.07%6.06%
LTC/USDT4.965600.98%5.55%
FIL/USDT4.166621.08%8.04%
UNI/USDT3.990491.01%2.45%
BCH/USDT2.868461.17%11.71%
DOGE/USDT2.6771011.22%7.34%
ETH/USDT2.670560.98%2.53%
ATOM/USDT2.424460.98%3.34%
ETC/USDT2.045381.03%3.12%
APT/USDT2.010481.06%7.50%
SHIB/USDT1.751400.92%2.28%
En yoğun rotalar
PariteAlış borsasıSatış borsasıFırsatOrt. farkEn yüksek farkOrt. süre
OP/USDTHTXKuCoin43.9731.24%12.59%9.4 s
OP/USDTHTXBtcTurk43.5391.24%12.59%8.5 s
OP/USDTHTXBinance43.2291.24%12.78%9.9 s
OP/USDTHTXCoinbase42.8581.23%12.51%9.8 s
OP/USDTHTXBybit42.8381.23%12.56%11.0 s
OP/USDTHTXMEXC42.4261.23%12.59%10.7 s
OP/USDTHTXOKX42.2741.23%12.59%11.5 s
HBAR/USDTOKXHTX8.5981.53%55.87%23.2 s
HBAR/USDTBinanceHTX8.5971.48%55.94%23.4 s
HBAR/USDTBybitHTX8.5201.53%55.83%23.4 s
HBAR/USDTKuCoinHTX8.3701.54%55.90%23.8 s
HBAR/USDTMEXCHTX7.9781.55%55.92%24.9 s
HBAR/USDTBtcTurkHTX7.1011.62%55.72%27.6 s
NEAR/USDTHTXKuCoin4.9821.34%10.59%43.0 s
NEAR/USDTHTXBybit4.9111.35%10.52%43.2 s
NEAR/USDTHTXOKX4.8861.35%10.54%43.3 s
NEAR/USDTHTXCoinbase4.8701.36%10.49%42.2 s
NEAR/USDTHTXMEXC4.8071.36%10.54%43.8 s
NEAR/USDTHTXBinance4.7911.32%10.54%44.3 s
NEAR/USDTHTXBtcTurk4.7691.36%10.47%42.7 s

İstatistikler kendi fiyat tarayıcımızdan gelir; gecikmeli veya eksik olabilir. Fiyat farkları brüttür; komisyon, transfer ve kayma dahil değildir. Buradaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.